Mobilne Logo Ministerstwa Zdrowia

24.08.2017

Zapisy na seminarium – wczesne wykrywanie raka płuca za pomocą niskodawkowanej tomografii komputerowej

---

Departament Funduszy Europejskich i e-Zdrowia zaprasza do udziału w seminarium dotyczącym projektu programu polityki zdrowotnej pn. „Ogólnopolski Program Wczesnego Wykrywania Raka Płuca (WWRP) za Pomocą Niskodawkowej Tomografii Komputerowej (NDTK) – połączenie prewencji wtórnej z pierwotną w celu poprawy świadomości dotyczącej raka płuca wśród społeczeństwa i personelu ochrony zdrowia”.

Celem spotkania jest dyskusja nad założeniami projektu programu oraz warunkami jego realizacji.

Kiedy i gdzie

Seminarium odbędzie się 11 września 2017 r. (poniedziałek) w siedzibie Ministerstwa Zdrowia w Warszawie ul. Miodowa 15, w sali konferencyjnej „Duża kinowa” w godz. 10.00 – 16.00.

Zgłoszenia

Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy przesyłać do 4 września br. na e-mail:  j.wajrach@mz.gov.pl lub faksem 22 530 03 50.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zastrzegamy sobie możliwość skrócenia podanego powyżej terminu nadsyłania zgłoszeń. O przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Kontakt

Justyna Wajrach, Departament Funduszy Europejskich i e-Zdrowia, tel. 22 53 00 397, e-mail:  j.wajrach@mz.gov.pl

Czytaj więcej: Seminarium na temat Ogólnopolskiego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Płuca

Refundacja

Zapoznaj się z zasadami refundacji i ustalania poziomu odpłatności. Sprawdź najnowszą listę leków refundowanych. Skorzystaj z informatora o lekach refundowanych.

---
czytaj więcej
powrót do góry