Mobilne Logo Ministerstwa Zdrowia

02.03.2015

Projekt Ministerstwa Zdrowia najlepszą inwestycją w człowieka 2014

---

Projekt „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych” uzyskał wyróżnienie specjalne w tegorocznej edycji konkursu „Dobre praktyki EFS 2014″. Konkurs organizowany jest przez Centrum Projektów Europejskich. W tym roku spośród 86 zakwalifikowanych zgłoszeń wyłoniono 6 projektów, które uzyskały tytuł „Najlepsza inwestycja w człowieka 2014″.

Wyróżniony Projekt jest realizowany przez Ministerstwo Zdrowia od maja 2008 roku w ramach Poddziałania 2.3.2 Doskonalenie zawodowe kadr medycznych Programu Kapitał Ludzki. Celem Projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych pielęgniarek/pielęgniarzy i położnych do poziomu licencjata. W studiach pomostowych udział wzięło ponad 40 000 osób.

Czytaj więcej na temat projektu „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych” w serwisie www.studiapomostowe.mz.gov.pl

Refundacja

Zapoznaj się z zasadami refundacji i ustalania poziomu odpłatności. Sprawdź najnowszą listę leków refundowanych. Skorzystaj z informatora o lekach refundowanych.

---
czytaj więcej
powrót do góry