Mobilne Logo Ministerstwa Zdrowia

13.11.2014

Sukces projektów realizowanych przez Ministerstwo Zdrowia w konkursie „Najlepiej zarządzany projekt Działania 2.3 PO KL”

---

Podczas seminarium dla kadry kierowniczej beneficjentów projektów systemowych i konkursowych działania 2.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wręczono nagrody dla zwycięzców plebiscytu „Najlepiej zarządzany projekt Działania 2.3 PO KL”.

I miejsce zajął projekt systemowy „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych„. Jest to kolejny sukces tego projektu – zdobył on pierwszą nagrodę już po raz trzeci.

Dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych Beata Cholewka, która była kierownikiem projektu, wraz z zespołem serdecznie gratulują absolwentom tzw. pomostówek uzyskania tytułu licencjata. Sukces tego przedsięwzięcia świadczy o profesjonalizmie pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych.

II miejsce w konkursie zajął projekt systemowy pn. „Wsparcie systemu kształcenia ustawicznego personelu medycznego w zakresie opieki geriatrycznej” realizowany razem z Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Dyplom i statuetka - wygrana w konkursie

Refundacja

Zapoznaj się z zasadami refundacji i ustalania poziomu odpłatności. Sprawdź najnowszą listę leków refundowanych. Skorzystaj z informatora o lekach refundowanych.

---
czytaj więcej
powrót do góry